Stali Klienci płacą mniej

Podobnie jak właściciele obiektów wypoczynkowych premiują swoich wiernych klientów atrakcyjnymi cenami i pierwszeństwem w dostępie do nowych usług, tak i w naszych serwisach doceniamy wieloletnią współpracę i lojalność. Pomimo pierwszej od 6 lat zmiany cen, jaką wprowadziliśmy w portalu www.nadmorzem.net.pl informujemy, że wszyscy klienci, którzy mają u nas aktualnie wykupione prezentacje, mogą kontynuować pobyt na stronach portalu w dotychczasowej cenie. Dodatkowo, oprócz przedłużenia prezentacji, w „starej cenie” można dodać również nowy obiekt.

Zachęcając zaś do współpracy nowych klientów, nie bez kozery będzie  wspomnieć, że w cenę publikacji na naszym portalu wliczone jest m.in. wykonanie przez naszego pracownika zdjęć obiektów i ich prezentacja w serwisie oraz wymianę wszelkich informacji na życzenie Klienta.

Ponadto, kończymy prace nad udostępnieniem Państwu panelu do samodzielnej obsługi serwisu, który zapewni m.in. dodawanie i wymianę zdjęć, wprowadzanie opisów, cen, itp.

Poza tym, już niedługo wszyscy goście i użytkownicy naszych serwisów otrzymająmożliwość dokonywania ocen i wpisywania opinii na temat obiektów.
Opcja „oceny” i „opinie” będzie udostępniana bezpłatnie klientom, którzy zechcą przy swoim obiekcie mieć tego typu funkcjonalność.

 

NOWY CENNIK WPISÓW (dla nowych Klientów)

MINI – 369,00 zł
GRAND – 492,00 zł
LUX – 615,00 zł

Kwoty brutto za 12 miesięcy.

Posted in Informacje by admin at Lipiec 12th, 2012.

Comments are closed.