Wszystkie drogi prowadzą do www.nadmorzem.net.pl

www.nadmorzem.net.pl to główny serwis należący do AFR Omega. Z uwagi na specyfikę funkcjonowania w wyszukiwarce Google na strony naszego portalu możecie Państwo trafić spod kilku adresów: www.nadmorzem.net.plwww.afr.plwww.wczasy-nadmorzem.net.pl czy już niebawem www.wakacje-nadmorzem.net.pl. Wpisując wpasku adresu przeglądarki (fachowo pasek ten w przeglądarce Mozilla nazywa siępaskiem narzędzi nawigacyjnych) dowolny z wymienionych adresów na pewno traficie na nasz portal.

Osoby, które chcą mieć stały podgląd swojej oferty w naszym serwisie powinny umieścić adres strony w pasku zakładek przeglądarki – tuż pod paskiem adresu. Pozwoli to za jednym kliknięciem przenieść się bezpośrednio na wybrana stronę. Warto też pamiętać, że wpisując adres strony w wyszukiwarce Google znajdziemy poszukiwany serwis, ale niekoniecznie jako pierwszy z wyświetlonych wynikach, gdyż jako pierwsze Google zwykle wyświetla wykupione reklamy.

Elementem identyfikującym wszystkie serwisy AFR Omega jest wakacyjno-letnie logo z napisem „nad morzem” oraz charakterystyczny falujący „kapelusik”.

Posted in Informacje by admin at Lipiec 12th, 2012.

Comments are closed.